Hakkımızda

img

İşiniz için doğru iş ortağını seçmek, teknolojiyi seçmek kadar kolay olmayabilir. Hatta doğru çözümü uygulamak bundan daha da zor olabilir.İşinizin geleceğini bir klik'in belirlediği bu günlerde tecrübesi ve bilgi birikimini gençliğin dinamizmi ile birleştiren bir ortakla çalışmak istemez misiniz?

Bizim amacımız sizin isteklerinizi anlayarak, en kısa zamanda, en fazla faydayı sağlayabileceğiniz çözümleri size sunmaktır. Bunun sağlamak için, ortalama 15 yılı aşan sektör, 10 yılı aşan Oracle deneyimi ile danışmanlarımız sizler ile beraber çalışmaya hazırdır.

Farklı projelerde ortalaması 10 yılı aşan deneyimli danışmanlık takımı sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini maksimum seviyede projelere aktararak projelerimizin başarısı için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Hızla gelişmekte olan endüstrimizde yaygınlaşmakta olan Oracle veritabanı ve uygulamalarının kurulumu, uyarlanması ve bakımı aşamalarında, kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunmak, kalitemiz ve bilgi birikimimiz ile tercih edilen çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön plana çıkararak, onların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çözümler üretmek.
  • İş süreçlerinin geliştirilmesi ve yeniden yapılandırılmasını hizmetlerini sunmak.
  • En ileri teknolojileri, en uygun şartlar altında müşterilerimize sunmak.
  • Piyasada hedeflediğimiz konum itibari ile sektörümüzdeki en iyi danışman kadrosunu oluşturmak ve böylece dış kaynak ihtiyacını minimum a indirmek ve dış pazarlara danışmanlık hizmetleri sağlamak.