Remote DBA

img

Remote DBA Hizmetleri Nedir?


Günlük yönetim işlemlerinizi sürdürebilmeniz için veritabanı işletimi ve Oracle uygulamaları işletiminde gereken uzmanlığı sağlamak, özellikle Oracle Uygulamaları organizasyonunuzun kritik iş akış sisteminin merkezinde yer aldığında oldukça önemli bir rekabet unsuru teşkil edebilir.

dbOptimize, Oracle uygulamalarının görüntülemesi ve günlük bakımının gerçekleştirilmesi ya da bu gibi işlevlerin yerine getirilmesinde destek vermek amacıyla uzman kadrosu ile Oracle Uygulamaları Yönetimi sağlamaktadır.


dbOptimize Remote DBA Servis ve Destek Hizmetleri

Neden dbOptimize Remote DBA Hizmetleri ?

Uzaktan Veritabanı Yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda müşteriye uyarlanmış olan uzaktan destek ve danışmanlık hizmetlerini içermektedir.

Amacımız müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarının ötesinde onlar ile 10 yılı aşan uluslararası tecrübemizi paylaşarak, yatırımlarından maksimum faydayı almalarını sağlamaktır.

Kapsamlı Uzaktan Veritabanı yönetimi hizmetlerimiz mevcut kaynaklarınıza;


Oracle Uygulamalarınıza kısa ya da uzun dönem Veritabanı Yönetici desteği gerektiğini hissettiğinizde, vereceğimiz uzaktan hizmetler personelinize en önemli iş ihtiyaçlarınızı destekleyici anahtar konumdaki faaliyetler üzerinde yoğunlaşma imkanı sağlayan ve maliyeti azaltan çözümlerdir.